Treniruočių grafikai

 

ŽVĖRYNAS

 

Vilniaus Žvėryno gimnazija

Žalioji g. 4, LT-08111

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
10:00 Bendra treniruotė
15:00 6m. < vaikai
16:30 6m. < vaikai 6m. < vaikai 12m. < vaikai
17:45 12m. < vaikai 12m. < vaikai
18:00  Centrinė
18:30
19:00 Centrinė Centrinė
19:15  –

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Boružėlė”

Latvių g. 40, LT-08113  (Šiuo metu užsiėmimai nevyksta)

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:15 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai
16:15 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Eglutė”

Miglos g. 3, LT-08101

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:30 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Linelis”

A. Mickevičiaus g. 21, Vilnius 08119

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
16:00 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai

 

Vilniaus Genio pradinė mokykla

Blindžių g. 3, LT-08111

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
13:00 6-8 metų vaikai 6-8 metų vaikai *papildomos
16:30 8-10 metų vaikai
(Žvėryno gimnazija)
8-10 metų vaikai
(Žvėryno gimnazija)
8-10 metų vaikai
(Žvėryno gimnazija)

 

Vilniaus Genio pradinė mokykla

Miglos g. 1, LT-08101

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
14:30 6-8 metų vaikai 6-8 metų vaikai *papildomos
16:30 8-10 metų vaikai
(Žvėryno gimnazija)
8-10 metų vaikai
(Žvėryno gimnazija)
8-10 metų vaikai
(Žvėryno gimnazija)

 

LAZDYNAI

 

Vilniaus Žėručio pradinė mokykla

Žėručio g. 15, LT-04104

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
14:15 6-8 metų vaikai 6-8 metų vaikai *papildomos
15:15 8-9 metų vaikai 8-9 metų vaikai *papildomos
16:15 10m. ir vyresni 10m. ir vyresni *papildomos

Vilniaus Ąžuolyno progimnazija

Architektų g. 68, LT-04109 (Šiuo metu užsiėmimai nevyksta)

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
17:00 6-8 metų vaikai 6-8 metų vaikai *papildomos

 

Vilniaus Sausio-13-osios vidurinė mokykla

Architektų g. 166, LT-04203 (Šiuo metu užsiėmimai nevyksta)

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
13:00 6-8 metų vaikai 6-8 metų vaikai *papildomos

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Giraitė”

Erfurto g. 42, LT-04102

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:15 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai

Vilniaus lopšelis-darželis “Riešutėlis”

Erfurto g. 21, LT-04220

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
16:15 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai

Vilniaus lopšelis-darželis “Spygliukas”

Architektų g. 16, LT-04120

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
16:00 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai


KAROLINIŠKĖS

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Delfinukas”

V. Maciulevičiaus g. 32/Sietyno g. 9, LT-04309 (Šiuo metu užsiėmimai nevyksta)

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:45 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai

 

ŠNIPIŠKĖS

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Pipiras”

Krokuvos g. 6a, LT-09314

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
16:15 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai

 

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Drugelis”

Rinktinės g. 28, LT-09315

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:15 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai

 

SENAMIESTIS

 

Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla

Vokiečių g. 13a, LT-01130

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:15 6-8 metų vaikai 6-8 metų vaikai *papildomos
16:00 8-10 metų vaikai 8-10 metų vaikai *papildomos

 

Vilniaus Petro Vileišio progimnazija

Filaretų g. 3, LT-01207

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
13:00 6-8 metų vaikai 6-8 metų vaikai *papildomos
14:00 8-10 metų vaikai 8-10 metų vaikai *papildomos

 

Vilniaus Simono Daukanto progimnazija

Naugarduko g. 7, LT-03231

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
13:30 6-8 metų vaikai 6-8 metų vaikai *papildomos
14:30 8-10 metų vaikai 8-10 metų vaikai *papildomos

 

Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija

Aušros vartų g. 23, LT-02100

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:00 6-10 metų vaikai 6-10 metų vaikai

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Gudrutis”

Trakų g. 12, LT-01132

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
11:30 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Kulverstukas”

Suvalkų g. 6, LT-03106 (Šiuo metu užsiėmimai nevyksta)

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:15 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai


FABIJONIŠKĖS

 

Vilniaus Simono Stanevičiaus vidurinė mokykla

S. Stanevičiaus g. 25, LT-07133

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:00 6-10 metų vaikai 6-10 metų vaikai

 

 

*papildomos – visos papildomos treniruotės vyksta penktadieniais Žvėryno gimnazijoje (Žalioji g. 4) nurodytu laiku.

Visos treniruotės per atostogas vyksta Žvėryno gimnazijoje nurodytais laikais.

 

PAREMK MUS!

2% pajamų mokesčio parama

Skaityti toliau

RĖMĖJAI



MŪSŲ DRAUGAI