Treniruočių grafikai

 

ŽVĖRYNAS

 

Vilniaus Žvėryno gimnazija

Žalioji g. 4, LT-08111

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
11:00 Bendra treniruotė
15:00
16:30 Pradinukai Pradinukai
17:45 Paaugliai Paaugliai
18:00
18:30
19:00 Centrinė Centrinė Centrinė
19:15  –

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Eglutė”

Miglos g. 3, LT-08101

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:30 5-6 metų vaikai 5-6 metų vaikai
16:15 3-4 metų vaikai 3-4 metų vaikai

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Pušynėlis”

A. Mickevičiaus g. 21, Vilnius 08119

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
16:15 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai

 

Vilniaus Genio pradinė mokykla

Blindžių g. 3, LT-08111

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
14:15 Pradinukai Pradinukai
16:30 Pradinukai
(Žvėryno gimnazija)
Pradinukai
(Žvėryno gimnazija)
*papildomos

 

Vilniaus Genio pradinė mokykla

Miglos g. 1, LT-08101

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:15 Pradinukai Pradinukai
16:30 Pradinukai
(Žvėryno gimnazija)
Pradinukai
(Žvėryno gimnazija)
*papildomos

 

LAZDYNAI

 

Vilniaus Žėručio pradinė mokykla

Žėručio g. 15, LT-04104

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
14:15 Pradinukai Pradinukai *papildomos
15:15 Pažengę Pažengę *papildomos
16:15 Stiprūs Stiprūs *papildomos

Vilniaus Ąžuolyno progimnazija

Architektų g. 68, LT-04109 (Šiuo metu užsiėmimai nevyksta)

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
17:00 Pradinukai Pradinukai *papildomos

 

Vilniaus Sausio-13-osios vidurinė mokykla

Architektų g. 166, LT-04203 (Šiuo metu užsiėmimai nevyksta)

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
13:00 Pradinukai Pradinukai *papildomos

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Giraitė”

Erfurto g. 42, LT-04102 (Šiuo metu užsiėmimai nevyksta)

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:15 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai

Vilniaus lopšelis-darželis “Riešutėlis”

Erfurto g. 21, LT-04220 

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
16:15 4-6 m. vaikai
16:30 4-6 m. vaikai

Vilniaus lopšelis-darželis “Spygliukas”

Architektų g. 16, LT-04120

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
16:15 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Rytas”

Architektų g. 162, LT-04202

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:15 4-6 m. vaikai
16:15 4-6 m. vaikai

 


KAROLINIŠKĖS

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Delfinukas”

V. Maciulevičiaus g. 32/Sietyno g. 9, LT-04309 (Šiuo metu užsiėmimai nevyksta)

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:45 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai

 

ŠNIPIŠKĖS

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Pipiras”

Krokuvos g. 6a, LT-09314

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
16:00 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai

 

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Drugelis”

Rinktinės g. 28, LT-09315

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:00 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai

 

SENAMIESTIS

Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla

M. Daukšos g. 7, LT-02101

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
14:30 Pradinukai Pradinukai *papildomos
15:30 Pažengę Pažengę *papildomos

 

Vilniaus Petro Vileišio progimnazija

Filaretų g. 3, LT-01207

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
13:00 Pradinukai Pradinukai *papildomos

 

Vilniaus Simono Daukanto progimnazija

Naugarduko g. 7, LT-03231

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
13:30 Pradinukai Pradinukai *papildomos
14:30 Pažengę Pažengę *papildomos

 

Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija

Aušros vartų g. 23, LT-02100

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis  Ketvirtadienis Penktadienis
13:00 Pradinukai Pradinukai *papildomos
 14:00  – Pažengę Pažengę *papildomos

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Gudrutis”

Trakų g. 12, LT-01132

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
11:30 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Kulverstukas”

Suvalkų g. 6, LT-03106 (Šiuo metu užsiėmimai nevyksta)

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:15 4-6 metų vaikai 4-6 metų vaikai


FABIJONIŠKĖS

 

Vilniaus Simono Stanevičiaus vidurinė mokykla

S. Stanevičiaus g. 25, LT-07133

Laikas: Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
13:00 Pradinukai Pradinukai

 

 

*papildomos – visos papildomos treniruotės vyksta penktadieniais Žvėryno gimnazijoje (Žalioji g. 4) nurodytu laiku.

Visos treniruotės per atostogas vyksta Žvėryno gimnazijoje nurodytais laikais.

 

RĖMĖJAI

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „toshi trans“

adama

agrovera

MŪSŲ DRAUGAI