Kontaktai

 

Mokyklos treneriai:

 

Vadovas – Instruktorius

Darius Gudauskas
+370 676 34545
darius@toshi.lt
www.toshi.lt

Instruktorė – Administratorė

Karolina Razvinavičiūtė
+370 621 57758
karolina@toshi.lt
www.toshi.lt

 

Instruktorius

Rimgaudas Rutkauskas
+370 618 00112
rimgaudas@toshi.lt
www.toshi.lt

  

Instruktorius

Jokūbas Jatkevičius
+370 648 62035
jokubas@toshi.lt
www.toshi.lt

 

Instruktorius

Danielius Tatolis
+370 609 21190
danielius@toshi.lt
www.toshi.lt

 

Instruktorius

Rokas Povilionis
+370 679 35130
rokas@toshi.lt
www.toshi.lt

 

Instruktorius

Vincentas Juodis
+370 656 14747
vincentas@toshi.lt
www.toshi.lt

 

Mokyklos sporto salės:

 

ŽVĖRYNAS

Vilniaus Žvėryno gimnazija
Žalioji g. 4, LT-08111

Vilniaus lopšelis-darželis “Boružėlė”
Latvių g. 40, LT-08113

Vilniaus lopšelis-darželis “Eglutė”
Miglos g. 3, LT-08101

Vilniaus Genio pradinė mokykla
Blindžių g. 3, LT-08111 ir Miglos g. 1, LT-08101

 

LAZDYNAI

Vilniaus Žėručio pradinė mokykla
Žėručio g. 15, LT-04104

Vilniaus Ąžuolyno progimnazija
Architektų g. 68, LT-04109

Vilniaus Sausio 13-osios vidurinė mokykla
Architektų g. 166, LT-04203

Vilniaus lopšelis-darželis “Giraitė”
Erfurto g. 42, LT-04102

Vilniaus lopšelis-darželis “Spygliukas”
Architektų g. 16, LT- 04120

 

KAROLINIŠKĖS

Vilniaus lopšelis-darželis “Delfinukas”
V. Maciulevičiaus g. 32/Sietyno g. 9, LT-04309

 

ŠNIPIŠKĖS

Vilniaus lopšelis-darželis “Pipiras”
Krokuvos g. 6a, LT-09314

Vilniaus lopšelis-darželis “Drugelis”
Rinktinės g. 28, LT-09315

 

SENAMIESTIS

Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla
Vokiečių g. 13a, LT-01130

Vilniaus Simono Daukanto progimnazija
Naugarduko g.7, LT-03231

Vilniaus Petro Vileišio progimnazija
Filaretų g. 3, LT-01207

Vilniaus lopšelis-darželis “Gudrutis”
Trakų g. 12, LT-01132

Vilniaus lopšelis-darželis “Kulverstukas”
Suvalkų g. 6, LT-03106

 

FABIJONIŠKĖS

Vilniaus Simono Stanevičiaus vidurinė mokykla
S. Stanevičiaus g. 25, LT-07133

PAREMK MUS!

2% pajamų mokesčio parama

Skaityti toliau

RĖMĖJAI

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „toshi trans“

adama

agrovera

MŪSŲ DRAUGAI