Išvykimas į vasaros stovyklą Giruliuose2017.06.15 (ketvirtadienį) nuo Žvėryno žiedo (Sėlių g.) 9:00 val. išvažiuojame į stovyklą. Visi renkamės 8:45 val. Sportininkai, kuriuos atveš tėvai, laukiami nuo 15 val. Kelias Klaipėda – Giruliai šiuo metu yra taisomas, todėl atkreipkite dėmesį.

Iš stovyklos grįžtame 2017.06.21 (trečiadienį). Tikslesnis grįžimo laikas bus paskelbtas vėliau. Sportininkus, kurie negrįžta autobusu, reikia pasiimti iki 12 val.

Primenu, kurie dar nepadavė dokumentų, kad stovyklos dokumentus bei medicinos pažymą turite pateikti prie autobuso arba pačioje stovykloje.

Visi vaikai, turi paduoti po 25 Eur. už papildomas išlaidas išvykų metu. Turėti nedidelę sumą kišenpinigiams ant ledų ar gėrimų. Prašau tėvelių vaikams maisto įdėti tik tiek, kad būtų sotūs kelionėje iki stovyklos. Atvykus visas likęs maistas bus išmestas.

Taip pat pridedamas dokumentas (spausti čia),  kuriame nurodyta informacija dėl autobuso, egzamino ir papildomų išlaidų. Pastebėjus netikslumus  kreiptis į Karoliną (+37062157758).

RĖMĖJAI

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „toshi trans“

adama

agrovera

MŪSŲ DRAUGAI