Vasaros KARATE stovykla’172017.06.15-21 dienomis Giruliuose, „Pasakos“ stovyklavietėje Karate mokykla “TOSHI” organizuoja vasaros stovyklą “Atostogos su karate meistrais”, kurioje gali dalyvauti visi sportininkai, jų tėveliai ir visi artimieji.

Stovyklos kaina sportininkams 190Eur, antram šeimos nariui 180Eur, poilsiautojams 180Eur (savarankiškas poilsis, maistas ir nakvynė poilsiavietėje).

Autobuso kaina į vieną pusę 13Eur, į abi puses 25Eur. Papildomoms išlaidoms išvykų metu turėti 25 Eur.

REGISTRUOJANTIS PO BIRŽELIO 1 DIENOS STOVYKLOS KAINA – 215 Eur.

REGISTRACIJA:

1) Privalote užsiregistruoti elektroninėje sistemoje (Spausti_čia). Registruojantis turėsite pateikti nuskenuotus stovyklos dokumentus (spausti čia) ir šeimos daktaro arba iš sporto medicinos dispanserio sveikatos pažymą, leidžiančią sportuoti ir dalyvauti stovykloje. Neužsiregistravus el. sistemoje nebūsite įtraukti į sąrašus!

2) Privalote per susirinkimą sumokėti stovyklos mokestį (autobuso jei reikia, egzamino jei laikysite stovykloje) ir pasirašyti stovyklos žiniaraštyje.

 

Norintys laikyti Kyu egzaminą stovykloje privalo susimokėti savo treneriui egzamino mokestį prieš stovyklą. Į kainą įeina egzaminas ir diržas/juostelė.

10-9kyu -25Eur;

8-7kyu -30Eur;

6-5kyu -35Eur.

Išsamesnė informacija – +37062157758 (Karolina).

 

Vilniaus karate lyga nuotrauka.

RĖMĖJAI

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „toshi trans“

adama

agrovera

MŪSŲ DRAUGAI