2021 m. Lietuvos kiokushin karatė vaikų čempionatas (2007-2011m.)

Updated: May 25

2021 m. birželio 5-6 d. „Kėdainių Arenoje“ vyks 2021 m. Lietuvos kiokušin karatė vaikų čempionatas (nuo 6kyu), kurio metu bus išsiaiškinti pajėgiausi sportininkai bei klubai Lietuvoje. 


Vieta: „Kėdainių Arena“, J. Basanavičiaus g. 1 a, Kėdainiai;

Data: 2021 m. birželio 5-6 d. (kokios amžiaus grupės dalyvaus kurią dieną bus paskelbta pasibaigus dalyvių registracijai)

Mandatinė komisija: 10:00 val.

Varžybų pradžia: 11:00 val.;


Registracija: iki gegužės 27d. (imtinai) užpildant registracijos anketą ir sumokant dalyvio mokestį.

Dalyvio startinis mokestis - 15 Eur, transportas į abi puses - 15 Eur, einamųjų metų EKO ženkliukas - 4Eur.


DĖMESIO, SVARBU:

  • Dalyvių skaičius klubams – ne daugiau kaip 2 sportininkai į svorio kategoriją, todėl gali būti organizuojamos atrankinės kovos klube.

  • Varžybų dieną turėti: tėvų sutikimą, med. pažymą bei karate pasą. Varžyboms reikalinga Lietuvos sporto medicinos centro (dispanserio) pažyma. Lietuvos Sporto Medicinos Centrų skyriai dirba ir pažymas išduoda. Rekomenduojame užsiregistruoti ir pasirūpinti pažyma iš anksto. Nepateikus mandatinei komisijai aukščiau išvardintų dokumentų, sportininkui yra neleidžiama dalyvauti organizuojamose varžybose.

  • Jeigu varžybų dieną sportininko svoris (su sportine apranga ir kojų apsaugomis) viršys 2 kg kategorijos normą, sportininkas bus diskvalifikuotas ir skiriama asmeninė nuobauda 15 Eur.

  • Varžybose bus naudojami individualūs šalmai su grotele (kuriais klubas pasirūpins) ir liemenės.

  • Varžybos bus vykdomos be žiūrovų, laikantis visų reikalavimų susijusių su paskelbtu Nacionaliniu karantinu. Į Areną galės patekti tik varžybose dalyvaujantis sportininkai, treneriai, teisėjai ir aptarnaujantis personalas pagal iš anksto pateiktus sąrašus.

Nuostatai

Tėvų sutikimas181 views