top of page

Gyvų treniruočių registracija nuo 05.17

Norime su dideliu džiugesiu pranešti apie gyvų treniruočių pradžią jau nuo kitos savaitės (gegužės 17d.)! Atlaisvėjus apribojimams pradėsime vesti gyvas treniruotes ne tik Žvėryno gimnazijoje, bet ir Senamiesčio, Lazdynų ir Fabijoniškių seniūnijose. Dėkojame Jums tėveliai, kad taip gausiai užpildėte mūsų apklausą, o atsižvelgiant į Jūsų pasiūlymus sudarėme gyvų treniruočių grafiką, kurį rasite registracijos anketoje.


Anketą prašome užpildyti visiems norintiems sportuoti gyvai, be jos negalėsime priimti į užsiėmimus. Primename, kad turėdami aukšto meistriškumo statusą galime vienu metu vesti daugiau nei 10 vaikų treniruotes. Užsiėmimuose būti pasiruošus karatė diržą, sportinę aprangą, patogią avalynę ir turėti kepuraitę nuo saulės. Gyvos treniruotės vyks iki pat karate stovyklos pradžios birželio 27d.


Gyvose treniruotėse kviečiame atsiimti egzamino diplomus bei karatė diržus, TOSHI pavasario iššūkio ir TOSHI KATA pavasario varžybų taures bei medalius. Sportininkai (pažengę), kurie nedalyvavo KATA varžybose, galės KATĄ atsiskaityti savo treneriui gyvose treniruotėse ir atsiimti diržus su diplomais.109 views

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page