top of page

KATA technikos seminaras su pasaulio čempione Diana Mačiūte 2024.03.03

Kviečiame dalyvauti KATA technikos seminare kartu su pasaulio čempione, 5 Dan karate meistre Diana Mačiūte, kuri su Jumis pasidalins katos atlikimo paslaptimis bei subtilybėmis, leidusiomis pasiekti karate aukštumas. Katos judesių sekos simbolizuoja įvairias kovos situacijas, kurias galėtų patirti karateka realioje kovoje, tad seminaras tinkamas ne tik planuojantiems laikyti aukštus diržus, norintiems dalyvauti kata varžybose bet visiems, kurie tiesiog nori tobulėti karatė srityje :)


Data, laikas: 2024.03.03 (sekmadienis), 10:00-14:00 val;

Vieta: Vilniaus Žvėryno gimnazija (Žalioji g. 4);

Registracija ir kaina: iki vasario 29 d. (imtinai) užpildant registracijos anketą ir sumokant seminaro mokestį 25 Eur registracijos anketoje nurodytais rekvizitais.


KĄ SUŽINOSIME IR KAS JŪSŲ LAUKIA?

1 treniruotė: Kata reikalingų stovėsenų, smūgiavimo technikos ir blokų taisyklingas darymas, kovinės dvasios ir technikos ritmo išgavimas, Taikyoku I,II,III, Pinan I demonstravimas ir išpildymas, klausimai.

2 treniruotė: Kata darymo variantai (5-6 būdų pristatymas), Pinan II, III, IV, V demonstravimas ir išpildymas, vizualizacinės varžybos, klausimai.


SVARBU:

  • Seminare dalyvauti gali ir 7 kyu (geltoną juostelę) turintys sportininkai, jeigu moka bent iki Pinan III katas.

  • Lietuvos vaikų kata čempionatas nuo 6 kyu vyks 03.24 Kėdainiuose.

  • Jeigu seminare dalyvaus aukštų diržų sportininkai bus atliekamos ir aukštesnių diržų katos.

Jeigu turite papildomų klausimų, kreipkitės į savo trenerį, mielai atsakysime!297 views

Comments


bottom of page