top of page

Lietuvos kyokushin karate vaikų čempionatas 04.29

Mieli sportininkai ir jų tėveliai,

2023 m. balandžio 29 d. „Kėdainių Arenoje“ vyks 2023 m. Lietuvos kiokušin karatė vaikų čempionatas (nuo 6kyu - geltono diržo), kurio metu bus išsiaiškinti pajėgiausi sportininkai bei klubai Lietuvoje. Vieta: „Kėdainių Arena“, J. Basanavičiaus g. 1 a, Kėdainiai; Data: 2023 m. balandžio 29 d. (šeštadienis). Varžybų pradžia: 11:00 val. Registracija: iki balandžio 24 d. 18:00 val. užpildant registracijos anketą ir sumokant dalyvio mokestį. Dalyvio startinis mokestis - 20 Eur, transportas į abi puses - 15 Eur, einamųjų metų EKO ženkliukas - 4Eur. DĖMESIO, SVARBU:

  • Varžybų dieną turėti: tėvų sutikimą, med. pažymą bei karate pasą. Varžyboms reikalinga Lietuvos sporto medicinos centro (dispanserio) pažyma. Lietuvos Sporto Medicinos Centrų skyriai dirba ir pažymas išduoda. Rekomenduojame užsiregistruoti ir pasirūpinti pažyma iš anksto. Nepateikus mandatinei komisijai aukščiau išvardintų dokumentų, sportininkui yra neleidžiama dalyvauti organizuojamose varžybose. Šioms varžyboms tik mokyklinė sveikatos pažyma.

  • Jeigu varžybų dieną sportininko svoris (su sportine apranga ir kojų apsaugomis) viršys 2 kg kategorijos normą, sportininkas bus diskvalifikuotas ir skiriama asmeninė nuobauda 20 Eur.

  • Varžybose bus naudojami individualūs šalmai su grotele ir liemenės. Prašome įsigyti ir turėti savo asmenines apsaugas.

Trumpa atmintinė: 1) Užpildyti registrcijos anketą: 2) Sumokėti startinį varžybų mokestį ir jei reikia už transportą. 3) Pasitikrinti sveikatą Lietuvos sporto dispanseryje Ozo g.39b (išankstinė registracija telefonu (852400845) 4) Atsispausdinti tėvų sutikimo formą ir ją užpidyti. 5) Varžybų dieną turėti su savimi užpildytą tėvų sutikimo formą ir karate pasą. PRIMENAME, kad kovinės treniruotės vyksta Žvėryno gimnazijoje. Norėdami pasiruošti geriau esate visi laukiami. PENKTADIENIS: 18:00 - kovinė treniruotė tik NUO 8 KYU IR AUKŠTESNIEMS DIRŽAMS su apsaugom (pažengę pradinukai, pažengę paaugliai ir suaugę). ŠEŠTADIENIS: 10:00 - papildoma fizinio pasirengimo treniruotė nuo 6 kyu (geltono diržo). Be kimono, su sportine apranga ir rankų apsaugomis. Turint klausimų, maloniai prašome kreiptis į savo trenerį!
142 views

Commentaires


bottom of page