top of page

Naujas karate sezonas nuo rugsėjo 6d.

Mieli sportininkai ir tėveliai!

Jau nuo rugsėjo 6d. visus sportininkus kviečiame 2021-2022 metų sezono startui! Mūsų treneriai su nekantrumu lauks sportininkų salėse nurodytu laiku (tvarkaraščius galite pasitikslinti ČIA), o šio sezono prioritetu išlieka ne tik kokybiškas bei dėmesingas sportininkų treniravimas, bet ir saugumas - visos salės yra nuolat švarinamos, visi mūsų klubo treneriai yra pasiskiepyję ir atsakingi.

Kiekvieno sportininko (nepriklausomai ar sportininkas tik pradedantysis ar jau sportuoja ne pirmą sezoną) prašome užpildyti elektroninę registracijos anketą ČIA.


Taip pat pranešame, jog jūsų (jūsų vaiko) treneris netrukus su jumis susisieks asmeniškai bei praneš aktualiausią informaciją prieš prasidedant sporto sezonui.


Dėkojame, kad esate su mūsų klubu, o karate šeima kasmet pasipildo naujais, smalsiais ir atkakliais nariais!
301 views

Kommentarer


bottom of page