top of page

TOSHI PAVASARIO IŠŠŪKIS 2021- REZULTATAI

Su dideliu džiaugsmu dalinamės rezultatais po ką tik praūžusių virtualių varžybų "TOSHI pavasario iššūkis 2021", skirtų mažiesiems sportininkams, kurie tik pradeda eiti karatė keliu. TOSHI pavasario iššūkį priėmė 70 sportininkų ir net beveik trečdalis iššūkio dalyvių buvo merginos!


Mūsų FB puslapyje "Kyokushin karate klubas TOSHI" pasidalinsime geriausių sportininkų iššūkio video – tai bus puiki paskata kitiems sportininkams pasitempti, per vasarą pasitreniruoti ir pademonstruoti savo jėgas kito sezono varžybose.


Geriausiai pasirodę sportininkai:

Mergaitės 2010-2012m.

Adelė Marija Abaravičiūtė ir Milda Pridotkaitė

Mergaitės 2013m.

Gabrielė Ligeikytė, Morta Menčikovaitė ir Tėja Juršytė

Mergaitės 2014-2016m.

Ema Šanfaraitė ir Ugnė Breivytė


Berniukai 2010-2012m.

Paulius Moisejevas ir Dovas Pauža

Berniukai 2013m.

Robertas Moisejevas, Ignas Telyčėnas, Aronas Achmedovas, Jokūbas Šukaitis ir Orijus Malinauskas

Berniukai 2014-2016m.

Arnas Gudauskas, Džiugas Žilakauskis ir Edmantas Zaleckas


Taip pat, norime skirti paskatinimo dovanėlę - TOSHI vasarinę kepuraitę Vincentui Vinčai, kuris ypatingai taisyklingai atliko Mawashi geri Jodan smūgius.Esame be galo dėkingi už dalyvavimą iššūkyje. Dėkojame ir tėveliams, kurie šauniai nufilmavo sportuojančius vaikus.


Primename, kad visi sportininkai buvo vertinami objektyviai, pagal TOSHI pavasario iššūkio nuostatuose aprašytas pratimų atlikimo taisykles. Pabrėžiame, kad video buvo vertinami ne sportinko trenerio, bet kitų mūsų klubo trenerių.- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Džiaugiamės sportininkų noru ir užsidegimu tobulėti nuotoliniu būdu, todėl norime papildomai paskatinti ir motyvuoti mūsų klubo mažuosius sportininkus, kurie tik pradeda eiti karatė keliu...

Nedelsk ir priimk TOSHI PAVASARIO IŠŠŪKĮ 2021!


Iššūkio tikslas - stiprinti vaikų fizinę kondiciją, greitį, koordinaciją ir užsispyrimą siekiant tikslų :)


Tai kaip vyks šios neįprastos varžybos?

  • Filmuokite ne ilgesnės nei 1 min. trukmės video įrašą, kuriame po 15 sek. atliekate atsispaudimus, atsilenkimus, pritūpimus ir smūgius Mawashi Geri Jodan, keičiant koją pagal varžybų taisykles (žiūrėkite DEMO video žemiau);

  • Užpildyti registracijos anketą iki balandžio 28 dienos (imtinai) bei pridėti video įrašo nuorodą, suformuotą per wetransfer.com internetinę svetainę (paaiškinimą kaip suformuoti nuorodą rasite registracijos anketoje).

  • Atsakinga komisija (skirtingi klubo treneriai) įvertins sportininkų video įrašus ir paskelbs nugalėtojus;

  • Visi iššūkio dalyviai bus apdovanoti medaliais, o geriausi sportininkai taurėmis.

  • Varžybos yra NEMOKAMOS.


Prieš pradėdami atidžiai perskaitykite dalyvavimo taisykles ir vertinimo kriterijus, taip pat pažiūrėkite demonstracinį video, kuriame matysite, kaip taisyklingai turi būti atliekami pratimai.


Čia rasite dalyvavimo iššūkyje taisykles ir vertinimo kriterijus: TOSHI PAVASARIO IŠŠŪKIS 2021 NUOSTATAI


Iškilus klausimams kreipkitės į savo trenerį arba į renginių vadovę Karoliną +37062157758256 views

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page