top of page

Karate mokyklos vadovas – Darius Gudauskas, 4 Dano meistras, daugkartinis Lietuvos čempionas, tarptautinių turnyrų nugalėtojas, 3 kartus Europos čempionas, pasaulio čempionatų prizininkas.

_MG_0479.JPG
_MG_0630.JPG
_MG_0633.JPG

Mūsų mokyklos treneriai: Darius Gudauskas, Rimgaudas Rutkauskas, Karolina Razvinavičiūtė, Vincentas Juodis, Jokūbas Jatkevičius, Benediktas Andruška, Rokas Povilionis, treneris-padėjėjas Tomas Kučinskas ir treneris-padėjėjas Povilas Voveris. Išsamiau su treneriais galite susipažinti čia: treneriai

Kyokushin karate mokykla “TOSHI” buvo įkurta 2008 m. Žodis „toshi“ išvertus iš Japonų kalbos reiškia „kovotojo dvasia“.

Klube „TOSHI“ sportininkai skirstomi pagal pajėgumą, pasiekto diržo lygį ir amžių, kuris nėra ribojamas. Kiekvienoje grupėje dirba kvalifikuoti treneriai, kurie savo žinias nuolat gilina sportiniuose seminaruose, varžybose ir tarptautinėse treniruotėse. Sportininkai čia išsikelia sau skirtingus tikslus. Vieni nori turiningai ir prasmingai praleisti laiką, antri fiziškai sustiprėti, treti siekia sportinių rezultatų. Daugumai žmonių kyokushin karate tampa gyvenimo būdu, kuris paremtas harmonija ir santarve, blaiviu protu ir fiziniu pajėgumu, padedantis suvokti savo egzistencijos prasmę ir vidinę galią.

 

Pažinęs tikrąjį kyokushin karate supranti kas yra amžina ir  kas laikina. Išgrynini tikrąsias vertybes ir jausmus.

2019 m. vasarą klubas TOSHI pirmą kartą organizavo tik klubo vaikams skirtą stovyklą. Stovyklavietei pasirinkta vaizdinga Bebrusų ežero pakrantė (poilsio bazė), stovyklautojai gyveno jaukiuose nameliuose ir turiningai laiką leido gamtoje. Paskutinę stovyklos dieną sportininkai laikė diržų kvalifikacinį egzaminą ir piknikavo drauge su tėveliais, draugais ir treneriais. Klubinėje stovykloje geriausi klubo treneriai galėjo skirti daug asmeninio dėmesio kiekvienam vaikui. Į stovyklą susirinko virš 80 TOSHI klubo sportininkų, o palankūs tėvelių atsiliepimai rodo, jog klubinė stovykla yra reikalinga!

Tikimės, jog nuoseklaus trenerių darbo dėka ši stovykla taps kasmetine klubo tradicija ir puikia vasaros pradžia mūsų sportininkams!  

Kyokushin karate klubas „TOSHI“ – jau daugiau nei dešimtmetį Vilniaus mieste ir rajone sėkmingai sportinę veiklą vykdantis sporto klubas, orientuotas į dvikovinį karate meno šakos stilių - kyokushin. Kasmet augančios sportininkų gretos rodo, jog dirbame teisinga linkme. 2018-2019m. sezoną klubas pasitinka atsinaujinęs – iš mokyklos TOSHI išaugo į klubą, kuriame sieksime suburti ne tik karate sportininkus, bet ir bendraminčius, kurie yra neabejingi sportui, aktyviam laisvalaikiui ir sveikam gyvenimo būdui. Šiemet sportininkus kviesime ne tik treniruotis ir dalyvauti varžybose, bet ir prisijungti organizuojant klubo renginius, sudalyvauti klubo organizuojamuose seminaruose, stovyklose. Labai norime, kad prie klubo veiklos prisijungtų sportuojantys vaikai kartu su tėvais – juk drauge galime nuveikti tiek daug!

Kyokushin karate – tai savo silpnybių, baimių ir kitų žemiškosios prigimties įpročių nugalėjimas, išgryninant tai, kas yra Tikra ir Amžina, kas žmogui leidžia vadintis žmogumi.

bottom of page