DOKUMENTŲ PATEIKIMAS

Ikimokyklinio amžiaus sportininkai, mokyklinio amžiaus sportininkai bei suaugę(pilnamečiai) sportininkai klubui privalo pateikti sporto klubo "TOSHI" sportininko sutarties elektroninę formą (spausti ČIA) arba atsispausdinti, pasirašyti ir pristatyti savo treneriui popierinį sutarties variantą (parsisiųsti ČIA).

 

Pastaba – sutartį pildo vienas iš sportininko tėvų/globėjų arba pats sportininkas, jei jis yra pilnametis. Norėdami pristabdyti arba nutraukti sutartį su klubu, užpildykite reikiamą elektroninę formą (Vienkartinio sutarties pristabdymo forma – spausti čia), (Sutarties nutraukimo forma– spausti čia) ir informuokite savo trenerį arba el. paštu info@toshi.lt. Neužpildžius sutarties nutraukimo formos klubo sportininkui bus toliau skaičiuojami Sporto klubo ir/ar trenerio paslaugų mokesčiai.

Mokyklinukai, turintys 8KYU (mėlyną diržą), privalo dukart per sezoną (spalio mėn. ir vasario mėn.) pateikti medicininę pažymą iš LSMC (Lietuvos sporto medicinos centro, Ozo g. 39) apie sveikatos būklę. Pirmą kartą vykstant į sporto medicinos centrą reikalingas sportininko (paciento) ar jo tėvų, ar atstovo valios pareiškimas dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo Lietuvos sporto medicinos centre (spausti čia ) bei sutikimas tvarkyti asmens duomenis (spausti čia ). Šiuos dokumentus reikia pateikti LSMC iš anksto užsiregistravus.

Pilnamečiai sportininkai privalo dukart per sezoną (spalio mėn. ir vasario mėn.) pateikti medicininę pažymą iš LSMC (Lietuvos sporto medicinos centro, Ozo g. 39) apie sveikatos būklę. Pirmą kartą vykstant į sporto medicinos centrą reikalingas sportininko (paciento) pareiškimas dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo Lietuvos sporto medicinos centre (spausti čia ), Sportuojančio asmens sveikatos klausimynas (spausti čia ) bei sutikimas tvarkyti asmens duomenis (spausti čia ) ir gauti Klubo siuntimą (kreiptis į TOSHI klubo vadovą). PASTABA: anketą pildo pats sportininkas ir užpildęs pateikia LSMC iš anksto užsiregistravus.

 

 

Dokumentų sąrašas:

 

Dėl iškilusių klausimų galite kreiptis į savo trenerį arba tel.nr.: +37067634545  arba el. paštu: info@toshi.lt