top of page

2% PARAMA KLUBUI

Karate mokyklos “TOSHI” vardu norime Jūsų paprašyti skirti savo galimų 2% (gyventojų pajamų mokesčio) paramą mūsų karate mokyklai. Su Jūsų pagalba - mes galėsime įsigyti naują inventorių, organizuoti vaikų varžybas, aktyviai dalyvauti varžybose kituose Lietuvos miestuose bei užsienyje, organizuoti vasaros stovyklas, šventes bei tarptautines išvykas.

Būsime labai dėkingi, jei palaikysite Karate mokyklos “TOSHI” iniciatyvą. Dėkojame, kad pasitikite mumis ir patikite savo vaikus mums. Mums tai labai svarbu…


ATASKAITA:Praėjusiais metais lėšos, kurias gavome iš šio mokesčio, buvo panaudotos:1.Žvėryno gimnazijos karate salės remontui; 2. Sportinės įrangos įsigijimui; 3. “Karate lygos” varžyboms iš dalies kompensuoti; 4. Kalėdinėms dovanėlėms; 5. Socialiai remtinų vaikų klubo nario mokesčiams iš dalies ir pilnai kompensuoti. 6. Socialiai remtinų vaikų mokesčiui už vasaros stovyklą iš dalies kompensuoti.1) prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės.

Jei esate sudaręs elektroninės bankininkystės sutartį ir internetu deklaruojate pajamas, Jums reikia elekroniniu būdu užpildyti prašymo formą FR0512 ir internetu išsiųsti mokesčių inspekcijai.

2) užpildę popierinę FR0512 formą ir išsiuntę adresu:

Vilniaus AVMI, Ulonų g.2, Vilnius, LT-08240

Formą ir pildymo instrukciją parsisiuntimui rasite čia: FR0512 ir instrukcija

Pavyzdį, kaip pildyti formą ir kaip paskirti savo paramą TOSHI klubui parsisiųskite čia.

REKVIZITAI: Paramos gavėjo pavadinimas:  Sporto klubas “TOSHI” Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas):  301970609 Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT387044060006604629

Mūsų duomenys pildant deklaraciją:


Su Jūsų pagalba galėsime veikti dar geriau…..Akimirkos iš mūsų treniruočių….

19 views

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page