SKIRKITE 1,2%GPM SAVO KLUBUI!


Labai vertiname visus savo klubo sportininkus ir tėvelių paramą "Toshi" klubui. Kaip ir kasmet, norime Jūsų paprašyti skirti savo galimų 1,2 % (gyventojų pajamų mokesčio) paramą sporto klubui „TOSHI“.

Su Jūsų pagalba mes galėsime įsigyti naują inventorių, organizuoti vaikų varžybas savo klube, aktyviai dalyvauti varžybose kituose Lietuvos miestuose bei užsienyje, organizuoti vasaros stovyklas, šventes bei tarptautines išvykas.

Praėjusiais metais lėšos, kurias gavome iš šio mokesčio, buvo panaudotos:

1.Žvėryno gimnazijos karate salės remontui;

2. Petro Vileišio progimnazijos sportinės dangos atnaujinimui – tatamio įsigijimui; 3. Naujos sportinės įrangos įsigijimui; 4. “Karate lygos” varžyboms iš dalies kompensuoti; 5. Kalėdinėms dovanėlėms, “TOSHI turnyrui 2020” iš dalies finansuoti; 6. Socialiai remtinų vaikų klubo nario mokesčiams iš dalies kompensuoti. 7. Socialiai remtinų vaikų mokesčiui už vasaros stovyklą iš dalies kompensuoti.

1,2 % skirti sporto klubui “TOSHI” galite internetinės bankininkystės pagalba užpildydami formą FR0512 internetu

Formos pildymo instrukciją parsisiuntimui rasite čia: FR0512 ir instrukcija

Pavyzdį, kaip pildyti formą ir kaip paskirti savo paramą TOSHI klubui parsisiųskite čia.

REKVIZITAI: Paramos gavėjo pavadinimas:  Sporto klubas “TOSHI” Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas):  301970609 Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT387044060006604629

Kiti paramos būdai

Jeigu Jums patinka mūsų veikla, darbai bei idėjos ir norite mus ir mūsų bendraminčius paremti arba bendradarbiauti su mumis, maloniai prašome kreiptis į klubo Prezidentą Darių Gudauską.

Tel . nr. 867634545

El.p. darius@toshi.lt

18 views
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle