top of page

VKL IV etapas - 06.01

Dalinamės informacija apie paskutines šio sezono varžybas - VKL IV etapą!


Kviečiame visus sportininkus, sportuojančius antrus metus, vyresnius ir stipresnius, kurie nori mėginti savo galimybes ir tobulėti, dalyvauti VKL IV etape, kuris vyks jau birželio 1 d.

 

Varžybos yra pats svarbiausias renginys, po kurių treneris įvertina sportininko kondiciją bei pajėgumą, parengia tolimesnio treniravimosi ciklą, nustato krūvį bei metodiką tolimesniam tobulėjimui. Todėl raginame dalyvauti varžybose ir eiti pirmyn. Dalyvavimas varžybose yra atsakingas žingsnis, kuriam itin svarbus atitinkamas pasiruošimas, tad kviečiame lankyti penktadienio kovines treniruotes reguliariai.

 

DATA: Birželio 1 d. (šeštadienis).

VIETA: Lengvosios atletikos maniežas, Žemaitės g. 6, Vilnius.

Informuojame, kad IV etape dalyvių skaičius mažinamas iki 900. Kai bus pasiektas šis dalyvių skaičius, registracija į varžybas bus stabdoma, tad nedelskite!


SVARBU:

  • KATA ir KUMITE varžybos vyksta numatytu ROUND ROBIN principu.

  • SVARBU: Svarbi žinia dėl svorio paklaidos sugriežtinimo. Varžybų metu vaikas sveriamas: su kimono, rankų, kojų, bandažo, krūtinės apsaugomis, apsaugine liemene (kimono ir apsaugų svoris sudaro apie 1.5kg). Maksimali 2 kg paklaida su VISOMIS apsaugomis. Viršijus kategorijos svorį sportininkas bus diskvalifikuojamas iš šių ir sekančių varžybų, todėl labai svarbus tikslumas.

  • Papildomos kategorijos: Jei pergalių skaičius vienodas, pergalė atitenka burtų keliu.

  • Prašome sekti Facebook puslapį "Kyokushin karate klubas TOSHI"  ir nepraleisti burtų nuorodos bei visų kitų svarbių naujienų! 

Renginio programą, registraciją bei taisykles ir kitą aktualią informacija galite rasti www.vilniauskaratelyga.lt arba FB paskyroje https://www.facebook.com/vilniauskaratelyga


Turint klausimų, kreipkitės į savo trenerį - mielai atsakysime!51 views

Comments


bottom of page